**** OREA Hotel Pyramida ubytování Praha 6

OREA Hotel Praha 6 Pyramida OREA Hotel Pyramida**** je členem největšího českého hotelového řetězce Orea Hotels a.s. Ideální poloha hotelu Pyramida, bezbariérovost celého hotelu, kongresové centrum nebo bazén s fitness centrem, to vše může být zajímavé, nejen pro business klientelu, ale i rodiny s dětmi nebo hosty objevující krásy historické Prahy. Hosté, kteří přijedou vlastním automobilem, mohou využít hotelové parkoviště.

Hotel v Praze 6 ubytování OREA Hotel Pyramida pokoje :
OREA Hotel Pyramida**** nabízí 354 účelně zařízených pokojů s Wi-Fi připojením a klimatizací. Složení pokojů: 270 dvoulůžkových, 47 jednolůžkových, 25 třílůžkových pokojů, 11 apartmánů a 4 pokoje pro handicapované hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny zařízením pro detekci kouře, dveřmi na elektronický klíč, bezpečnostní schránkou, minibarem, SAT/Pay TV a telefonem s přímou provolbou. Koupelny mají vanu nebo sprchu a vysoušeč vlasů.

Ubytování v Praze 6 OREA Hotel Pyramida Restaurace Kopperník :
Součástí Orea Hotelu Pyramida je netradiční restaurace Koppernik s českou i mezinárodní kuchyní o celkové kapacitě 70 míst. Profesionální obsluha Vám pomůže vychutnat atmosféru neobvyklého interiéru a výjimečnost zdejší kuchyně. Můžete si vychutnat speciality, které zdobí náš jídelní lístek i ze speciálních bezlepkových pokrmů, široká nabídka vynikajících vína tuzemských i zahraničních.

OREA Hotel Pyramida ubytování v Praze 6 Lobby Bar Kafka :
Lobby Bar Franz Kafka naleznete v samotném srdci hotelu. Je dynamickým a pulzujícím centrem dění. Svou energií a atmosférou Vás vtáhne do příjemného prostředí hotelu a umožní atraktivní prožití noci. Kapacita baru je 68 míst.

Ubytování v Praze 6 OREA Hotel Pyramida Restaurace Bohemia :
Restaurace Bohemia každé ráno se podává snídaně formou bohatého švédského stolu právě v této restauraci. Servírování pobytových obědů a večeří probíhá také zde. Restauraci lze proměnit v multifunkční sál a stane se tak ideálním místem Vaší akce s kapacitou 300 míst. Máte chuť strávit příjemné ráno nebo romantický večer v soukromí svého pokoje? Využijte služeb Pokojové služby. Příjemný a profesionální personál je samozřejmostí.

Hotel v Praze 6 ubytování OREA Hotel Pyramida Konference :
OREA Hotel Pyramida**** může nabídnout deset plně klimatizovaných konferenčních prostorů, které ve svém celku pojmou až 1100 osob a rozkládají se na ploše 1200 m2 s dodatečnou výstavní plochou 800 m2.Konferenční místnosti 1-6 jsou situovány do prvního patra a jsou přístupné pouze z hotelu. Kongresový sál a Kinosál se rozkládají v přízemí a lze do nich vstupovat i vlastním venkovním vchodem. Business centrum se nachází v přízemí v blízkosti Lobby baru. Ve všech konferenčních místnostech je možné Wi-Fi připojení k internetu.

Ubytování v Praze 6 OREA Hotel Pyramida Relaxace :
Poskytneme Vám aktivní odpočinek v krytém bazénu nebo fitness centru a následné uvolnění v podobě sauny, solária nebo při odborné masáži. Golfové odpaly nebo squashové údery můžete vychutnat v blízkých areálech. Pro Váš dokonalý vzhled jsou ve STUDIU PYRAMIDA připraveni profesionálové v oboru kadeřnictví, manikúry, pedikúry a masáží nebo odborníci z řad vizážistů. Studio Pyramida nabízí kompletní portfolio služeb, týkajících se krásy… Kadeřnické služby, vlasovou diagnostiku a poradenství, líčení, pedikúru, manikúru, modeláž nehtů nebo pestrou škálu masáží (thajská, aroma, lávové kameny, medová, čokoládová).
OREA Hotel Praha 6 Pyramida - Služba na recepci je 24 hodinOREA Hotel Praha 6 Pyramida -  Recepce poskytuje směnárenské služby.OREA Hotel Praha 6 Pyramida - K hotelu přísluší parkovištěOREA Hotel Praha 6 Pyramida - disponuje restauracíOREA Hotel Praha 6 Pyramida - disponuje vinárnouOREA Hotel Praha 6 Pyramida -  je k dispozici letní terasaOREA Hotel Praha 6 Pyramida - disponuje kavárnouOREA Hotel Praha 6 Pyramida - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardOREA Hotel Praha 6 Pyramida - přijímá kreditní karty VISAOREA Hotel Praha 6 Pyramida - přijímá kreditní karty American ExpressOREA Hotel Praha 6 Pyramida - přijímá kreditní karty JCBOREA Hotel Praha 6 Pyramida - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalOREA Hotel Praha 6 Pyramida - krytý bazén v hotelu.OREA Hotel Praha 6 Pyramida - Televize umožňuje příjem satelitních programůOREA Hotel Praha 6 Pyramida - Pokoje jsou vybaveny televizoremOREA Hotel Praha 6 Pyramida - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouOREA Hotel Praha 6 Pyramida - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouOREA Hotel Praha 6 Pyramida - na pokojích je telefon